Cizí jazyky jsou náš svět.

Tak se na počátku roku 2004 zrodilo MUNDO, jazyková škola, jejíž pojmenování je vypůjčené z jednoho z oněch krásných cizích jazyků, konkrétně ze španělštiny, a znamená – no, co jiného než „svět“. Vítejte v našem „světě“, ve světě, kde se mluví, šprechtí, spíkuje, …

Zaměřujeme se především na výuku španělštiny a angličtiny, ale dohromady nabízíme skupinovou a individuální výuku více než 8 cizích jazyků: již zmiňované španělštiny a angličtiny, dále pak němčiny, francouzštiny, ruštiny, italštiny, čínštiny, hebrejštiny a češtiny pro cizince. Organizujeme přípravné kurzy španělštiny k mezinárodním zkouškám DELE (Diploma de Espaňol como Lengua Extranjera).

Od 15.9.2020 výuka probíhá v prostorech našich učeben na ul. Hviezdoslavova 41, Brno-Slatina nebo přímo ve Vaší firmě či u Vás doma.

 

Kdo vede výuku

Pečlivé vybírání lektorů zajišťuje výuku pod vedením profesionálů. Náš tým tvoří zkušení čeští lektoři, mnozí své jazykové znalosti zdokonalili také pobytem v zahraničí, a dále zahraniční lektoři. Všichni lektoři prochází před začleněním do našeho týmu výběrovým řízením, během kterého si ověřujeme jejich jazykové i pedagogické dovednosti. Na kvalitu výuky dále dohlížíme pravidelnou konzultací s vyučujícími lektory, dotazníky spokojenosti studentů i lektorů a návštěvami kurzů.

 

Recenze našish studentů – přečtěte si, co o nás napsali naši studenti ZDE

 

Dále u nás najdete:

CinemaLingua – program videolekcí, který slouží k individuálnímu procvičování porozumění mluvené angličtině na internetu na základě videoklipů ze známých a oblíbených filmů a dalších zajímavých videí. Učíte se zábavnou a „nenápadnou“ formou.

Konverzační kurz po telefonu – Volejte Higginsovi!

Letní intenzivní kurzy

kurzy doučování pro školáky

anglická knihovna (doplňkové čtení uzpůsobené pro studenty angličtiny)

překladatelské a tlumočnické služby

Jazykové výpravy do zahraničí (krátké výlety do zemí, kde si můžete vyzkoušet dosud nabyté jazykové znalosti v praxi)