Ve spolupráci se španělskou jazykovou školou Cronopios Idiomas Vám nabízíme jazykové kurzy přímo v Madridu.

Kurzy španělštiny jsou vedeny komunikační metodou, můžete se tedy těšit na živou a zábavnou atmosféru v hodinách. Kromě výuky samotného jazyka je do výuky cronopios bienvenidos2zakomponovaný jakýsi úvod do hispánské kultury tak, abyste si mohli prohloubit své znalosti o této zemi a výuka španělštiny probíhala v reálném kontextu. Výuka probíhá v malých skupinkách, max. 8 studentů ve skupině.

Využijete-li možnosti ubytování ve španělské rodině, umocníte si tím svůj „španělský zážitek“ a ještě více se přiblížíte jazyku i místní kultuře. Není-li toto přesně podle Vašeho gusta, zajistíme Vám i jiný druh ubytování.

NABÍDKA KURZŮ:

Standardní kurz 15 hodin týdně (15 hodin všeobecné skupinové výuky) 120 EUR/týden

Intenzivní kurz 20 hodin týdně (15 hodin všeobecné skupinové výuky + 5 hodin komunikačního workshopu) 150 EUR/týden

Kurz šitý na míru 20 hodin týdně (15 hodin všeobecné skupinové výuky + 5 hodin individuální výuky) 240 EUR/týden

„Rychlokurz“ 25 hodin týdně (15 hodin běžný kurz + 5 hodin individuální výuky + 5 hodin komunikačního workshopu) 270 EUR/týden

A NĚCO NAVÍC:

Studium si můžete zpestřit dalšími kurzy probíhajícími ve španělštině: kurzem vaření, tanečním kurzem flamenca nebo kurzem fotografování.

Na uvedené kurzy španělštiny Vám nabízíme 10% slevu z aktuálních cen. A máte-li to štěstí, že jste našemi studenty, získáváte na uvedené kurzy 15% slevu z aktuálních cen.

 

RYCHLÝ KONTAKT

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš dotaz

  Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře projevujete souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů.
  Osobní údaje nejsou použity k marketingovým účelům, ani nejsou poskytnuty třetím osobám.
  Odstranění osobních údajů proběhne do 1 roku po ukončení kurzu, do kterého je student přihlášen, nebo do 18 měsíců od učiněné poptávky.