Děkujeme Vám za Váš názor.  Velice si Vašich hodnocení vážíme a jsou pro nás motorem jet dál!


Jazyková škola rodinného typu.

…Lektoři vždy vstřícní, ochotní a v dobré náladě. Pobavím se, zasměji se a ještě se něco i naučím. Mohu hodnotit jen kladné.

Iveta Popalová


Tuto jazykovou školu jsem…

…si vybrala podle recenzí na internetu. Nejvíce se mi líbil malý kolektiv studentů, což zaručuje, že máme hodně času na procvičování. Velmi oceňuji přístup paní Morysové, která se mi snažila vyjít maximálně vstříc ohledně individuální výuky. Líbí se mi také rozřazovací test, který se skládá z písemné a ústní části, takže člověka prověří komplexně. Dále bych chtěla velmi vyzdvihnout přístup naší lektorky Vendy Staré, která je neuvěřitelně milá, vše vysvětluje s nadšením a stále srší energií. Opravdu jsem ráda, že jsem si školu vybrala a ač jsem myslela, že absolvuji jen jeden kurz, díky Vendy jsem se rozhodla pokračovat.

Martina G., programátor


Jazyková škola MUNDO mě…

…velmi mile překvapila. Moje angličtina se od začátku kurzu velmi zlepšila. Líbí se mi individuální přístup k žákům a procvičování, které není jen neustále nudné opakování věcí dokola, ale je podáno velmi zábavným způsobem.

Eliška Zeldová


Přístup školy je…

…velmi dobrý,výuka přesně podle mých potřeb.
Mohu doporučit. Lektorka: Vendula Stará. Vzhledem k mému věku mám potřebu pomalejšího postupu,více opakování a to vše je zcela dokonale plněno. Jsem naprosto spokojená.

Svatava Henková, odborný asistent, projektant, Stamina s.r.o.


Velice se mi…

…líbilo naučení základní gramatiky a rozšíření slovní zásoby.

Jan Kučera


Jste úžasní.…

… Oceňuji flexibilitu a trpělivost vyučujících. Skvělá komunikace s celou školou je taky super. Velmi rádi k Vám chodíme a rozhodně doporučujeme, kde se dá.

Richard Horký, Správce nemovitostí REALHOF, s.r.o.


Byla jsem ráda za individuální přístup a…

…zájem, o to co jsme se chtěli učit. Jedno z největších pozitiv pro mě byl úžasný přístup lektorky (uzpůsobení výuky jak bylo třeba atd. ), pak také uzpůsobení tempa skupině. Jak jsem již řekla přístup byl výborný, stejně jako výuka. Školu bych jistě doporučila a doufám že se do ní ještě vrátím.

Petra Hráčková


Malý počet studentů – 3 ve skupině,…

…velká příležitost mluvit. Atmosféra školy velmi přátelská. Lektorka Blanka Ráčková – vždy skvěla připravena, nosila velkou spoustu kopírovaných materiálů, s trpělivostí vše vysvětlovala.Pro mě má Vaše škola velký bonus navíc – je v blízkosti mého bydliště, nemusím nikam dojíždět.

Šárka Slivová, učitelka ZŠ


Líbila se mi kvalita a úroveň výuky…

…(Petra je skvělá lektorka), možnost individuální domluvy na čemkoliv. Jinými slovy, nekupte to:-). Každopádně chci pokračovat.

Jan Ondryska, Podnikatel


Se studiem jsem velmi spokojená, už…

…několik let. Je blízko mého bydliště, nemusím nikam dojíždět. Lektorka Blanka Ráčková je úžasná a má s námi velkou trpělivost. 🙂 Při hodině se dost naučíme i dost nasmějeme, což je fajn.

Lucie Baršová, obchodní referentka UXA spol. s r.o


Jsem nadšena lektorkou, která…

…opravdu umí učit, vše s trpělivostí a s úsměvem vysvětli i několikrát. Na individuální kurzy dochází i dcera, která je rovněž velmi spokojená. Martina

Martina Davídková, asistent


V jazykové škole vládne velice…

…příjemná, až domácká atmosféra a vede ji velice zkušená ředitelka, která má neuvěřitelnou schopnost vybírat skvělé lektory do svého týmu. Výuka probíhá maximálně profesionálně, tempo výuky odráží rychlost zvládnutí probírané látky celým kurzem a zároveň se lektoři všemožně snaží vyhovět individuálním požadavkům jednotlivých žáků. Přístup všech zaměstnanců školy byl vždy velice vstřícný a nikdy jsem nenarazil na sebemenší problém. Tuto školu jsem již v minulosti doporučil svým známým k jejich plné spokojenosti a mohu ji bez obav komukoli doporučit i nyní.

Miloslav Štefan, skladník oncomed manufacturing, a.s.


Přístup, blízkost a přizpůsobivost…

…hodnotím kladně. Vysoká tolerance lektora. K nedokonalosti by mi tam možná chyběla větší „podobnost“ skupiny ve smyslu vědomostí a úrovně komunikace. Výuka byla vedena dobře, lekce byly různorodé, doporučila bych. Atmosféra byla fajn, nemohla vyvolávat negativní pocity z případných(a jakože byly) nedokonalostí vyplývajících ze znalostí/neznalostí. Co jsem osobně velmi ocenila, že při mých častých nepřítomnostech byla paní majitelka ochotna se mnou komunikovat e-mailem a opravovat zaslané. Což, podle mne, velmi překračuje hranici mantinelu “ společná výuka“. Takže tak, jak jsem napsala v úvodu- zejména přístup ve mě vyvolalo pocit, že bych doporučila.

Andrea Drlá, HR manažer, VODÁRENSKA AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.


Peťa je výborná lektorka s…

…nadhledem i přehledem, a také oceňuji osobní a vstřícný přístup, kdy se dá na všem domluvit.

Vendulka Marčíková, osvč, pracující


Školu navštěvuji několik let. Kladně…

…hodnotím malý počet žáků ve třídě, přátelskou atmosféru a informovanost o dění ve škole. Blanka je výborná lektorka, se svatou trpělivostí.

Štefanová Kateřina, site operator Canon, s.r.o.


Tuto jazykovou školu doporučuji,…

…protože je zde přátelská atmosféra, malý počet studentů ve skupině (4-6). Paní Marcela Morysová důkladně vysvětlí novou gramatiku, procvičování probíhá zábavnou formou, nová lekce následuje až po důkladném osvojení učiva. Výuka neprobíhá jen z učebnice, ale i z dalších studijních materiálů.Z těchto důvodů jsem rozhodnut pokračovat ve studiu anglického jazyka i v následujícím školním roce.

Jiří Procházka, ekonom ve strojírenské firmě


Pozitiva: + Mně osobně se velmi…

…líbil přístup lektorky Helči :), kdy se vyuka neodvýjela tak nějak zautomatizovaně (robotizovaně), jak to často bývá v některých školách + Dále absence testů a zkoušení mi opět potvrdila, že tam kde se nesnaží zuby nehty někdo držet hodnocení a testování studentů, tak to vnáší do vyúky mnohem více prostoru pro to: zkoušet nové věci a slovní obraty, nebát se promluvit, mluvit (konat) jakkoliv (pomalu, rychle – osobitě) + Vedení kurzů v nagličtině (čeština velmi minimálně) Atmosféra a přístup: Velmi příjemný a téměř soukromá úroveň učení (já + většinou max 2 další lidí v kurzu) Zázemí školy: Osobně s tím nemám vůbec žádný problém. Ale je možné, že někomu by třeba nemusely vyhovovat neustále zamčené spodní dveře :)) Doporučil? Doporučuju, vždy když se s někým bavím o jazykových kurzech :))

David Mateašák, Pracující student, FreshFace


Školu rozhodně doporučuji! Oceňuji…

…individuální přístup a přátelskou atmosféru, menší počet studentů ve skupině, neustálé se vracení k náročnější gramatice., možnost řešení dotazů i mimo vyuč. hodiny mailem. Hodiny jsou zábavné a je možné i poblíž zaparkovat:-)

 Alena Janoušková, produkční


Příjemná atmosféra, dobrý lektor,…

…vstříctnost, doporučuji.

Ilona Ježková, zdravotní sestra


Skvělá lektorka, díky které mám…

…konečně pocit, že jsem se někam posunula. Vstřícný přístup, skvělá výuka a dobrá dostupnost jsou pro mě důvody k pokračování. Vřele doporučuji.

Olga Jokverová


Na individuální kurz angličtiny…

…chodím třetím rokem a za tu dobu jsem se nepotkala s ničím, na co bych si mohla stěžovat. Lektorka vymýšlí různé formy výuky, takže je to v podstatě škola hrou :-). Vyhovuje mi i flexibilita výuky, ne vždy mi pracovně vyhovuje předem domluvený termín.

Eva Matoušková, oddělení podpory prodeje


Hola a todos,

Me gustaría dar mi opinión sobre las clases de Inglés recibidas durante mi estancia Erasmus en Brno durante 5 meses durante el curso académico 2012-2013.

Las clases de Inglés eran nivel A2 Elemental. Mi profesora era Marcela Morysová y en clase éramos 4 alumnos. Yo me decidí con otros 3 compañeros de la residenica „KOLEJE“ por clases semanales, y nosotros acordábamos el horario con la profesora. Las clases tenían una duración de 1 hora., y eran muy amenas, teníamos una parte de gramática y otra parte de oral. Todos los días empezábamos la clase con preguntas sobre lo que habíamos hecho el día o durante el fin de semana.

Marcela intenta que tu aprendas en cada clase ayudándote a pronunciar y a que desarrolles tu propias habilidades. Manda tarea a casa que es imprescindible para asimilar el contenido impartido en clase. Al día siguiente lo corregimos en clase.

La academia de Idiomas “ Jazyková škola MUNDO s.r.o.“ está en la calle Merhautova esquina calle Provanízkova. Muy cerca de la residencia KOLEJE una de las dos residencia que tiene Brno. Y a dos paradas del tranvia que te lleva a la universidad Mendel de Brno.

Recomiendo que os apuntéis a clases en la academia IDIOMAS “ Jazyková škola MUNDO s.r.o.“ para mejorar vuestro aprendizaje durante vuestra estancia en Brno.

Un saludo a todos,

Ángela, Madrid


Hi! I’m Lorena.I was an Erasmus student in the Czech Republic….

… I decided to sign up for English classes. I needed to learn English and speak without being afraid. I found this school and I was really happy. My classmate and me enjoyed the classes a lot. The best, we learnt English to SPEAK in real situations and real things. I am happy because I studied in Mundo language school.

Lorena


I miss your English classes in the Czech Republic…

… I need a teacher in Spain but nobody is good (they only give me grammar, not oral classes). I am very grateful for your classes. Helped me a lot!
Best regards from Spain!

Miguel, Aranjuez


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *