Standardní skupinové kurzy během školního roku 2019/2020:

Zvolte jazyk blízký Vašemu srdci:

ŠPANĚLŠTINA     ANGLIČTINA     NĚMČINA     FRANCOUZŠTINA     RUŠTINA     ITALŠTINA     HEBREJŠTINA    ČÍNŠTINA    ČEŠTINA PRO CIZINCE

Nejsme na světě sami. Pojďme si rozumět.

I při skupinové výuce se snažíme zachovat individuální přístup ke každému studentovi ve skupince a zajistit, aby každý student měl dostatek příležitostí a prostoru, proto kurzy probíhají v malých skupinkách v počtu od 4 do 8 studentů ve skupině. V případě nižšího počtu zájemců lze kurz otevřít za předpokladu navýšení kurzovného o 15 %.certifikát gdi s.r.o.Díky kvalifikovaným lektorům a malým skupinkám zaručujeme v každém kurzu pro každého dostatek prostoru MLUVIT. Stěžijním pilířem naší výuky je důkladné procvičení a praktické použití gramatiky a frází v reálných situacích. V hodinách klademe velký důraz na vzájemnou komunikaci a mluvení vůbec. Dáváme si za cíl neupustit, dokud probíranou látku nebudete mít dostatečně zažitou tak, abyste ji uměli „ve světě“ na své jazykové úrovni sami používat. Nechceme s Vámi učebnici od A do Z pouze PROJÍT. Chceme, abyste probranou látku dobře pochopili, přijali za svou a prostě ji používali.

Pečlivé vybírání lektorů zajišťuje výuku pod vedením profesionálů. Náš tým tvoří zkušení čeští lektoři, kteří často své jazykové znalosti zdokonalili také pobytem v zahraničí, a dále zahraniční lektoři. Všichni lektoři prochází výběrovým řízením, během kterého si ověřujeme jejich jazykové i pedagogické dovednosti. Kvalitu výuky se dále snažíme docílit dotazníky spokojenosti studentů i lektorů a návštěvami hodin u každého lektora, které jsou následně konzultovány.

V případě Vašeho zájmu lze otevřít kurz i mimo uvedené termíny.

Učebnice potřebné do kurzu můžete koupit také u nás. Na většinu učebnic nabízíme našim studentům výrazné slevy.