Nebojte, nezveme Vás na pole (i když okurka je rozhodně zdravá a chutná zelenina!).

Předmětem našeho setí a sklízení budou naše jazykové vědomosti. I přes léto se dá odpočívat aktivně a dlouhé letní dny se dají využít i jinak než jen příjemně lenivým poléháváním u vody, kterému během léta neodolá asi nikdo z nás. Když se však vše dobře zorganizuje, dá se za jedno léto toho stihnout mnohem více!

Dejte svému studiu více, ale plaťte méně.

Pokud přemýšlíte, jak zlepšit svou jazykovou vybavenost, je léto ten správný čas. Nečekejte na školní rok, abyste se ve svých jazykových znalostech posunuli dál nebo si jen upevnili to, co znáte. Nemusíte ani čekat na sestavení skupinky – pusťte se do studia sami a využijte pro to naši letní nabídku individuální výuky:

VARIANTA A    Individuální výuka s 20 % slevou
Naplánujte si na toto léto v časech a dnech, které Vám vyhovují, hodiny cizího jazyka v intenzitě 6x 90 min a více nebo 7x 60 min a více a získejte slevu 20 % z běžných cen individuální výuky. Tyto lekce je třeba odstudovat během 4 po sobě jdoucích týdnů. Individuální výuku pak máte za hubičku:

530 Kč / 90 min (běžná cena 660 Kč)
360 Kč / 60 min (běžná cena 450 Kč)

 

VARIANTA B    Individuální výuka s 30 % slevou

Touto supernabídkou získáte 15 vyučovacích hodin individuální výuky (15x 45 min) jakéhokoliv cizího jazyka v naší nabídce. Tyto lekce je třeba odstudovat během 5 po sobě jdoucích pracovních dnů. 30 % sleva z běžných cen Vám teď už nedá spát!

Konečná cena tohoto jazykového kurzu: 3.465 Kč (běžná cena 4.950 Kč)

Pro obě nabídky platí, že uvedené ceny jsou pro 1 až 2 osoby v jednom kurzu, cena je tedy za kurz ne za osobu (jakýkoliv další student (třetí a dále) se může do kurzu přidat pouze s 10 % příplatkem). Není-li dohodnuto jinak, platí tato nabídka pouze pro individuální výuku probíhající od 23.6.2014 do 5.9.2014. JE NÁM LÍTO, ALE UVEDENOU SLEVU NELZE KOMBINOVAT S DALŠÍMI SLEVAMI.

V případě zájmu o skupinovou výuku během léta, klikněte ZDE.

 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *