Konverzační kurz po telefonu
… pro každého, kdo se chce zbavit bloku mluvit anglicky nebo si opravdu osvojit návyk konverzace i po telefonu. Higgins Vám pomůže.

Představujeme Vám výborný doplněk k Vašemu studiu angličtiny: konverzujte s rodilým mluvčím po telefonu! Žádné strachy – předem znáte náplň rozhovoru, víte, na co se Vás Higgins bude ptát a můžete se tedy na něj připravit a vyhledat si případná neznámá slovíčka. Higgins Vám nevolá živě, což ale skoro vůbec nepoznáte a budete překvapeni, jak Vás přesto do hovoru vtáhne. Nemusíte se před nikým stydět, když uděláte chybu. Po celou dobu máte textovou podporu rozhovorů a gramatické poznámky, zpětně si můžete své rozhovory také přehrát.

Kurzy s Higginsem jsou určeny pro začátečníky (úroveň A2) až mírně pokročilé (A2+ až B1) a můžete si vybrat mezi třemi úrovněmi (najeďte kurzorem na název úrovně, zobrazí se Vám popis kurzu):

1. VERY EASY (velmi snadná), ukázka dialogu: tel.: (+420) 210 326 106

2. EASY (snadná), ukázka dialogu: tel.: (+420) 210 326 107

3. MEDIUM (střední), ukázka dialogu: tel.: (+420) 210 326 108

 

Svůj kurz si vyberte a objednejte ZDE.

Se slevovým kódem 729MUN615 od nás získáte 10% slevu z aktuálních cen.

 

 

JAK A PROČ TO FUNGUJE?

1

Higgins vám bude několikrát denně telefonovat. Každý den vás naučí pár krátkých dialogů z běžného života. Zapamatujete si užitečné fráze.
Higgins vás nejdřív nechá naposlouchat krátký dialog a pak vás nechá opakovat každou frázi.

2

Povedete s Higginsem rozhovory. Vžijete se do dialogů, jako by byly doopravdy. Přestanete se stydět, začnete si věřit a bude vás to bavit.

Jakmile už dialog znáte, Higgins vám zavolá znovu a vy přebíráte roli jednoho z telefonujících. AKTIVNĚ ODPOVÍDÁTE na Higginsovy otázky. Tak si vyzkoušíte, že fráze, které jste se zrovna naučili, už umíte použít. Tato metoda osvojení, kdy fráze říkáte NAHLAS DO TELEFONU, jako byste je použili v reálné situaci, se prokázala jako velmi účinná ve srovnání s tradičními metodami učení.

3

Higgins vám zavolá v různou denní dobu, jak si sami zvolíte. Jen na malou chvíli přerušíte svůj denní program.

4

Higginse pro vás namluvili rodilí mluvčí. Máte tak jedinečnou šanci zvyknout si na dialogy s lidmi, pro které je angličtina rodným jazykem.

A nejenom pasivně porozumět, ale hlavně AKTIVNĚ NAPODOBOVAT. Opakovat po nich co nejvěrněji věty, jak oni sami je říkají. Telefonáty nejsou živé, ale předem nahrané, takže se nemusíte obávat chyb či nepřesností. Zároveň jsou telefonáty koncipovány „jako živé“, takže není problém se do konverzace vžít, jako by byla reálná. Stejně jako dokážeme uvěřit filmovému příběhu či ději počítačové hry.

5

K dialogům je na webu přichystána textová podpora. Pro každý den zde máte k dispozici přepis rozhovorů, slovníček i gramatické poznámky.

Záleží jen na vás, jak chcete textovou část využít. Můžete se připravit den předem, nebo si jen vyhledat to, čemu jste neporozuměli. Zásadně byste neměli používat texty při samotném telefonování! Efekt naší konverzační telefonické metody by zásadně ztratil na síle.

6

Higgins vás na závěr dne překvapí. Na něco se vás zeptá, něco na sebe prozradí. Máte šanci si vybavit a použít fráze, které už znáte.

Vyzkoušejte si vaši reakci v nečekané situaci, na kterou se nemůžete předem připravit. Vaše schopnost reagovat se v této fázi posouvá na novou úroveň. Máte možnost použít naučené fráze v nové situaci a bez přípravy. Tak jako reálný život nám nedovolí připravit si na vše, co nás potká – tedy alespoň v rámci anglické konverzace.

7

V průběhu dne můžete využívat zpětnou vazbu – nahrávky všeho, co jste v telefonu řekli a slyšeli.

Ve vaší soukromé klientské sekci vám Higgins zpřístupní nahrávky telefonátů ve formátu MP3. Na webu si je můžete přehrát a rekapitulovat si vaše dialogy. Co jste řekli skvěle, co jste mohli říct lépe, co jste mohli říct a neřekli. Nahrávka slouží jenom vám. My ji poslouchat nebudeme, nebudeme vás nijak hodnotit. Nemáme na to čas, a asi by se vám to ani nelíbilo. Hodnocení vašeho výkonu je jen a jen na vás.

Svůj kurz si vyberte a objednejte ZDE.
Nezapomeňte při objednávání uvést slevový kód 729MUN615, ušetříte tak 10 % z aktuálních cen.

 

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás:

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš dotaz

  Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře projevujete souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů.
  Osobní údaje nejsou použity k marketingovým účelům, ani nejsou poskytnuty třetím osobám.
  Odstranění osobních údajů proběhne do 1 roku po ukončení kurzu, do kterého je student přihlášen, nebo do 18 měsíců od učiněné poptávky.